Koordynator w agencji pracy tymczasowej

Miejsce pracy: Born
Kraj: Holandia
Apeople Group jest wiodącą firmą dostarczającą pomysłowe i innowacyjne rozwiązania personalne, wyprzedzając zmiany na rynku pracy. Oferujemy kompletny pakiet usług w zakresie pracy tymczasowej, oddelegowania, rekrutacji i selekcji oraz doradztwa HR. Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym w połączeniu z szeroką siecią biznesową pozwala nam świadczyć odpowiednie usługi wszystkim naszym klientom.

Do naszego biura Apeople w Born (Holandia ) poszukujemy obecnie koordynatora projektu/projektów na terenie Belgii w agencji pracy tymczasowej.

Opis stanowiska:

Będziesz pierwszym punktem kontaktowym dla naszych belgijskich klientów, pracowników tymczasowych i „back office”.
Będziesz utrzymywać codzienny kontakt z naszymi międzynarodowymi biurami rekrutacyjnymi
Będziesz odpowiadać za przekazywanie na bieżąco informacji na temat pracowników tymczasowych osobom pracującym w administracji, a także koordynowanie planningu z klientami i współpracownikami w biurze
Będziesz odpowiadać za tworzenie planningu pracowników tymczasowych.
Będziesz pomocą w razie wystąpienia niejasności, np. spowodowanych barierą językową
Będziesz w stałym kontakcie z pracownikami tymczasowymi, działami HR klientów oraz kierownikami lub brygadzistami projektów
Będziesz utrzymywać bliski kontakt z innymi koordynatorami i dbać o świadczenie naszych usługi operacyjnych na jak najwyższym poziomie
Będziesz wsparciem dla pracowników tymczasowych w codziennych sytuacjach i pojawiających się problemach w miejscu pracy
Praca zarówno w biurze jak i w terenie
Oczekiwania:

Wyższe wykształcenie lub odpowiednie doświadczenie zawodowe
2-5 lat doświadczenia zawodowego jako koordynator w agencji pracy lub na pokrewnym stanowisku – mile widziane
Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym- warunek konieczny
Znajomość języka holenderskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kategorii B
Znajomość belgijskich przepisów i regulacji prawnych dotyczących pracy tymczasowej i kontraktowej
Nastawienie na osiąganie wyników, entuzjazm, proaktywna postawa, elastyczność i energiczność
Umiejętności sprzedażowe
Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
Umiejętność obsługi pakietu MS Office
Oferujemy:

Praca na pełny etat z perspektywą umowy o pracę na czas nieokreślony – możliwość wyboru między umową polską a kontraktem holenderskim
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
Samochód i laptop służbowy
Możliwość rozwoju zawodowego, np. poprzez szkolenia
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość zapewnienia mieszkania w razie potrzeby
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o przesłanie CV.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy Apeople Poland

Genk
tydzień temu z Nuzle
Pracownik produkcji - palety i opakowania drewniane
tydzień temu z lento.pl