Praca Kucharz Belgia

Znaleźliśmy 3 oferty

Kucharz Belgia

Opis stanowiska:przygotowywanie dań - praca w belgijskich restauracjachWymagania:doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiegoOferujemy:belgijska umowa o pracęStawka początkowa: od 16 - 21 € Euro Brutto za godzinę- 40 godzin pracy tygodniowo

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Belgia
12 dni temu z jobs.pl

KUCHARZ Nowe

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Pols

2024-04-29 18:00:09
LimnusWork
5,0
Brugia
Dzisiaj z gowork.pl

Kucharz - Belgia

Twój zakres obowiązków, świetnie gotujesz, a wszystko co wychodzi spod Twoich rąk jest zgodne z ustalonymi przepisani, metodami i wskazówkami Szefa Kuchni, dbasz o to, aby każdy wydany przez Ciebie talerz wyglądał estetycznie, potrafisz nakryć i..

2024-04-05 10:40:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Accent Jobs for People Poland Sp. z o.o...
Belgia
24 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia