Praca Pracownik Budowlany Belgia

Znaleźliśmy 4 oferty

Pracownik Budowlany i wykończeniowy Belgia

Opis stanowiska:Obecnie dla firmy budowlanej z Belgii poszukujemy kandydata na stanowisko:1. Pracownik Budowlany i wykończeniowy - tynki, malowanie, murowanie, stolarka, ścianki działowe, paneleWymagania:- Doświadczenie w zawodzie budowlańca lub przy

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Belgia
7 dni temu z jobs.pl

Monter lekkich konstrukcji stalowych (wiaty,zadaszenia)/pracownik...

Opis stanowiska:zatrudnienie na belgijskich warunkach stawkę: 16 € - 19 € brutto/h (w zależności od doświadczenia), 404 € - 480 € netto/tyg. (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)gwarantowane 39 h pracy tygodniowododatek wakacyjny - w skali przepracowa

Zele

Pracownik budowlany – beton, zbrojenia – Belgia

Masz doświadczenie w pracy na budowie i prawo jazdy kat. B? Znasz język angielski lub holenderski? Chcesz zarabiać w euro? Aplikuj do nas już dziś!! Wymagania: - doświadczenie lub/i wykształcenie w zakresie budownictwa - znajomość języka holenderskie

2024-03-28 13:39:28
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Klaver Sp. z o. o
27 dni temu z lento.pl

Pracownik budowlany

Praca w Belgii przy wykończeniach i remontach wnętrz. Praca przy karton gipsach, układaniu glazury. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie. Możliwe nadgodziny. Umowa o pracę,ubezpieczenie. Praca na długi okres czasu. Kontakt:+ 48577077734

2024-03-01 12:35:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SAR
54 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia