Praca Pracownik remontowy Belgia

Znaleźliśmy 3 oferty

pracownik remontowy

Opis stanowiska:Prace rozbi órkowe, kanalizacyjne, murarskiePrace przy ceramice podłogowej z kamieniem naturalnym i betonemPrace remontowe wykonywane w wysokim standardziePraca od poniedziałku do piątku (40 godzin tygodniowo)Wymagania:Doświadczenie j

2024-04-17 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
abc-work
Veurne
8 dni temu z jobs.pl

Posadzkarz Belgia

Opis stanowiska:wykonywanie posadzek z r óżnych materiał ówprzygotowanie podłoża pod wylewkiwykonywanie izolacji akustycznych i termicznychwyr ównywanie i szlifowanie posadzkiWymagania:-doświadczenie - znajomość języka angielskiegoOferujemy: · belgij

2024-04-17 11:53:55
Belgia

Parkieciarz monter podłóg Belgia

Opis stanowiska:miejsce pracy: Oudenburgmontaż podł óg drewnianych, kauczukowych linoleum lub PCVmontaż listwprzygotowywanie powierzchniWymagania:doświadczenie na stanowisku parkieciarzakomunikatywna znajomość j. angielskiegoprawo jazdy kat. BOferuje

Belgia

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia