Praca Zbrojarz Belgia

Znaleźliśmy 4 oferty

Zbrojarz → 18,30€ brutto/h → Belgia

Opis stanowiska: - wykonywanie zbrojenia płyt fundamentowych, ścian, - stropów, itp. w obiektach kubaturowych i przemysłowych - wiązanie cęgami - Miejsce pracy : Antwerpia i okolice Wymagania:

2024-02-26 17:07:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sedulus Sp. z o. o
Antwerpia, Belgia
57 dni temu z app.hrappka.pl

Pracownik ogólnobudowlany: Cieśla szalunkowy...

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wył

2024-03-04 12:36:58
Berker Dominis Sp. z o.o
4,7
Antwerpia i okolice
50 dni temu z hrlink.pl

Zbrojarz

Twój zakres obowiązków, wykonywanie zbrojenia płyt fundamentowych, ścian, stropów itp. w obiektach kubaturowych i przemysłowych, wiązanie cęgami..

2024-03-30 10:40:26
ERBUD INTERNATIONAL Sp. z o.o
24 dni temu z pracuj.pl

Zbrojarz - praca w Belgii

2024-03-25 10:40:33
29 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia