Praca Monter Konstrukcji Stalowych Belgia

Znaleźliśmy 5 ofert

Monter konstrukcji stalowych Belgia

Opis stanowiska:montaż konstrukcji stalowych wg rysunku technicznego - dużych zbiornik ów ciśnieniowychWymagania:doświadczenie komunikatywna znajomość j. angielskiegoprawo jazdy kat. BOferujemy: · belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Belgia
7 dni temu z jobs.pl

Monter konstrukcji stalowych 690€-785€...

ZAKRES OBOWIĄZK ÓW:przygotowywanie do montażu element ów konstrukcji stalowych zgodnie z wytycznymi, przy użyciu odpowiednich materiał ów i urządzeńmontaż element ów konstrukcji stalowych z należytą starannością,kontrolowanie jakości wykonanego monta

Link2work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Harelbeke

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów

Monter rurociągów i konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Kallo, Belgia Przewidywany okres zatrudnienia: od zaraz do sierpnia (z możliwością przedłużenia) Opis stanowiska: Montaż instalacji rurociągowych i konstrukcji stalowych (klatki, podpory, podes

2024-04-10 15:43:33
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GRH Polska
14 dni temu z lento.pl

Monter konstrukcji stalowych

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w zakresie metalurgii, która posiada kontrakty na terenie Belgii oraz Holandii. Z uwagi na szybkość rozwoju firmy posiadamy wiele stanowisk stałej pracy za granicą. Do Naszego Zespołu aktualni

2024-02-29 11:39:00
Gobak
55 dni temu z lento.pl

Monter konstrukcji stalowych - Spawacz

Twój zakres obowiązków, Montaż konstrukcji, Mile widziany rysunek techniczny, Palnik, Spawanie małych i dużych elementów..

2024-04-09 13:40:40
Steel-Structure Eunika Myszka
Antwerpia, Belgia
15 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia