Praca Pracownik drukarni Belgia

Znaleźliśmy 3 oferty

Drukarz operator maszyny drukarskiej Belgia

Opis stanowiska:Ustawienie maszyny zgodnie ze specyfikacją.obsługa maszyny drukarskiej - Druk fleksograficznyWymagania:doświadczenie znajomość języka angielskiegoOferujemy:belgijska umowa o pracęStawka początkowa: od 16 Euro Brutto za godzinę40 godzi

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Belgia
14 dni temu z jobs.pl

Operator składarko-sklejarki- praca w drukarni...

Operator – drukarnia Belgia – region Flamandzki Dla naszego klienta, firmy, która jest numerem jeden w rozwiązaniach w zakresie opakowań kartonowych ( projekt, druk i wykończenie), poszukujemy OPERATORA maszyn introligatorskich. Praca polega..

2024-04-12 11:00:25
Impact Poland Sp. z o.o
Wetteren
19 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Operator – drukarnia Belgia – region Flamandzki Dla naszego klienta, firmy, która jest numerem jeden w rozwiązaniach w zakresie opakowań kartonowych ( projekt, druk i wykończenie), poszukujemy OPERATORA maszyn introligatorskich. Praca polega na: • Op

2024-04-10 15:27:10
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
21 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia