Praca Spawacz MIG/MAG Belgia

Znaleźliśmy 3 oferty

Monter spawacz MIG/MAG

Dla naszego Belgijskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Monter spawacz MIG/MAG OPIS STANOWISKA: - spawanie MIG/MAG i montaż konstrukcji stalowych w samochodach ciężarowych - praca na podstawie rysunku technicznego WYMAGANIA: - minimum..

2024-04-12 10:03:31
79 - 85 zł
AXIALUS S.A
Wortegem-Petegem
12 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Spawacz MIG/MAG/TIG (Belgia)

Worklink Sp. Z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem (KRAZ) 30168 – Specjalizujemy się w dziedzinie poszukiwania, rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Łączymy zaufanych pracodawców i kompetentnych ludzi poszukujących swojego mie

2024-04-12 11:03:33
Rodzaj pracy: Inna
WorkLink
12 dni temu z lento.pl

Spawacz MIG/MAG i Monter – Renowacja i Remont...

Opis stanowiska: - Spawanie i montaż elementów metalowych w kontenerach oceanicznych zgodnie z techniką MIG/MAG. - Prace renowacyjne i naprawcze kontenerów, w tym przygotowanie powierzchni, malowa

2024-02-16 17:07:02
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
PowerLink
Belgia
68 dni temu z app.hrappka.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Belgia