Praca w handlu w Kielcach

Znaleźliśmy 53 oferty

Kierownik /z-ca sklepu

Zakres obowiązków:według stanowiska Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: książeczka SANEPID-owskaWymagania pożądane: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), handloweInne wymagania: Nadzorowanie pracy personelu dbanie o jego wydajność oraz bez

2024-04-04 18:41:13
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców
29 dni temu z Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kasjer - Sprzedawca

Twój zakres obowiązków, profesjonalna obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw, ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy..

2024-04-15 15:40:36
Umowa o pracę
PEPCO Sklepy
18 dni temu z pracuj.pl

Pracownik/czka sklepu - kompletacja zamówień

Twój zakres obowiązków, Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów,, Dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem,, Odpowiednie pakowanie towarów,..

2024-04-05 14:40:56
Rodzaj pracy: Stała
BeFlexi Sp. z o.o
28 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Kielce