Praca Lekarz Szwajcaria

Znaleźliśmy 9 ofert
Oferta sponsorowana

Operator Magazynu / Praca w Szwajcarii @ Juniorica...

Wykształcenie z zakresu logistyki ( minimum średnie lub ukończone kursy) Znajomość SAP lub ERP Precyzyjność i dokładność w działaniu Motywacja do pracy Gotowość do pracy w systemie zmianowym w trybie ciągłym (2-4 zmiany) Dobra znajomość języka niemie

2024-01-26 13:31:45
JUNIORICA POLSKA sp. z o.o
Switzerland
nofluffjobs.com
Pozostałe ogłoszenia

Lekarz Szwajcaria

Polscy lekarze są bardzo cenieni na całym świecie Są uważani za świetnych fachowców z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta Szwajcaria oferuje bardzo dobrze zorganizowany system zdrowotny gwarantujący naszym kandydatom pracę w najlepszych..

2024-04-11 19:14:31
EastGate Recruitment
5,0
12 dni temu - aplikuj przez Nuzle

LEKARZ OKULISTA [Kliniki Pallas, Szwajcaria]

Kliniki Pallas, Szwajcaria Umowa o pracę bezpośrednio z kliniką Wynagrodzenie: od 200 000 - 230 000 CHF brutto rocznie Bezpłatny kurs języka niemieckiego do poziomu B2 Nostryfikacja dyplomu Opieka relokacyjna Informacje o placówce Pallas..

2024-04-22 11:35:56
Carenea
Olten
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Lekarz okulista

Pallas Kliniken to rodzinna grupa prywatnych klinik specjalizujących się w okulistyce i medycynie estetycznej, obecna na rynku szwajcarskim od 28 lat. Zatrudnia ponad 350 pracowników w 18 lokalizac

2024-04-22 18:37:10
Carenea AG
Szwajcaria
Wczoraj z hrlink.pl

Lekarz oddziałowy - Szwajcaria

Wesprzemy Cię na każdym etapie: pomożemy w przygotowaniu dokument ów aplikacyjnych i w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzimy przez szwajcarski proces uznawania Twoich kwalifikacji edukacyjnych pokryjemy koszty za nostryfikację dyplo

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Szwajcaria
6 dni temu z jobs.pl

Lekarz kierujący - Szwajcaria

Szwajcaria

Lekarz rezydent - Szwajcaria

Szwajcaria

Opis stanowiska:Zajmujemy się rekrutacją lekarzy o r óżnych specjalizacjach: Anestezjolog ów, dermatolog ów, gastroenterolog ów, lekarzy medycyny ratunkowej, Internist ów, Lekarzy rodzinnych, Ginekolog ów, Pediatr ów, Psychiatr ów, Radiolog ów, Chiru

2024-04-17 11:53:55
Szwajcaria

Lekarz - Szwajcaria

Szwajcarskie kliniki i praktyki medyczne poszukują lekarzy poniższych specjalizacji: Pediatria Interna Ginekologia Radiologia Anestezjologia Gastrologia Psychiatria Wymagania:  Lekarz ze specjalizacją i doświadczeniem zawodowym,  Bardzo dobra znajo

2024-03-26 16:33:48
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
szczec
28 dni temu z lento.pl

lekarze - Szwajcaria

Dla naszych klientów w rejonie Bazylei i Zurychu poszukujemy lekarzy z każdej dziedziny . Wymagane doświadczenie, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem Goethego Wysokie zarobki w zależności od specjalizacji

2024-02-14 16:18:09
B&W AGENCY
69 dni temu z lento.pl

Blacharz-Dekarz z j.niemieckim / Szwajcaria *wysokie...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Fałdowanie blach - Montaż rynien i parapetów z blachy - Lutowanie - Ogólne prace blacharskie - Pomiary WYMAGANIA: - Dobra znajomość języka Niemieckiego - Mile widziane auto lub prawo jazdy. - Kilkuletnie doświadczenie zawodowe OF

2024-04-18 18:30:17
Sternjob Sp. z o.o
aplikuj.pl

Lekarz ze specjalizacją z opieki paliatywnej...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Odbywanie wizyt domowych u pacjentów oraz prowadzenie dokumentacji medycznej. WYMAGANIA: Podstawowe kwalifikacje wymagane na stanowisku lekarza: - aktualne prawo wykonywania zawodu. Dodatkowo wymagane: - Umiejętność prowadzenia e

2024-04-16 15:30:17
NZOZ SILOE Tomasz Załęcki
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwajcaria