Praca Kafelkarz Szwajcaria

Znaleźliśmy 3 oferty

Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Szwajcaria

Opis stanowiska:układanie płytek i paneli podłogowychWymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie Prawo jazdy kat. BOferujemy:Stawka 34 Frank ów Szwajcarskich CHF / godzinę brutto i 18 CHF dietyumowę szwajcarską45 godzin tygodn

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Szwajcaria
15 dni temu z jobs.pl

Kafelkarz/ glazurnik

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko glazurnik.Kafelkarz/ glazurnikObowiązki Okładanie ścian pionowych płytkami glazurowymi.Wymagania komunikatywna znajomość języka niemieckiego ponad 3

2024-04-29 18:00:07
NJU JOB sp. z o.o
4,6
Baden
3 dni temu z gowork.pl

Kafelkarz/ Glazurnik

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko glazurnik. Kafelkarz/ GlazurnikObowiązki Układanie płytek ceramicznych, terakoty, płytek drewnianych, szklanych, kamiennych oraz innych materiałów wy

2024-04-29 18:00:04
4,6
Lucerna

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwajcaria