Praca Brukarz Szwajcaria

Znaleźliśmy 2 oferty

Brukarz Szwajcaria

Opis stanowiska:układanie nawierzchni z kostki brukowej lub płyt betonowychWymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie Prawo jazdy kat. BOferujemy:Stawka 34 Frank ów Szwajcarskich CHF / godzinę brutto i 18 CHF dietyumowę szwaj

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Szwajcaria
11 dni temu z jobs.pl

BRUKARZ - Praca w Szwajcarii!

Wymagania - Minimum 3 lata doświadczenia na danym stanowisku - Język niemiecki w stopniu komunikatywnym - Samochód Oferujemy -Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi -Stawka brutto: od 33 do 38 CHF / godz. + di

2024-03-05 10:42:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SWISS RECRUITER SP. Z O.O
54 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwajcaria