Praca Monter Konstrukcji Stalowych Szwajcaria

Znaleźliśmy 5 ofert

Monter Konstrukcji Stalowych

Opis stanowiska:Miejsce pracy: SzwajcariaKontrakt na okres: nieokreślonyZakres pracy: montaż konstrukcji stalowychWymagania:samodzielność w pracy i poza pracą,przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim, świadectw pracy, referencji od os ób, kt ó

2024-04-17 11:53:51
Rodzaj pracy: Stała
Szwajcaria
11 dni temu z jobs.pl

Monter konstrukcji stalowych Szwajcaria

Opis stanowiska: ⇒ MIEJSCE PRACY: SZWAJCARIA ⇒ ZAROBKI: OD CHF 33,00/H BRUTTO + DIETY OD 30CHF/DZIEŃ NETTO ⇒ KONTRAKT NA OKRES: MIN. 3 MIES. ⇒ ZAKRES PRACY: WYKONYWANIE INSTALACJI RUROCIĄG ÓW ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄWymagania:doświadczenie w branżysamo

Szwajcaria

Metallbaumonteur / Monter konstrukcji stalowych...

AufgabenArt des Metalls, z. B. Stahl oder Aluminium, ausw ählenMetallteile gem äss Angaben und Zeichnungen des Ingenieurb üros festlegenTeile genau ausmessen und Markierungen anzeichnenPlatten, Balken und Stangen mit Maschinen zuschneiden, fr äsen, b

2024-04-17 11:53:48
Zürich

Opis stanowiska:montaż konstrukcji stalowych wg rysunku technicznegoWymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie na stanowisku ślusarza lub montera konstrukcji stalowychPrawo jazdy kat. B Oferujemy:Stawka 28,00-38.00 Frank ów S

2024-04-17 11:53:55
Szwajcaria

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - Praca w Szwajcarii!

Wymagania - Minimum 3 lata doświadczenia na danym stanowisku - Język niemiecki w stopniu komunikatywnym - Samochód Oferujemy -Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi -Stawka brutto: od 33 do 38 CHF / godz. + di

2024-03-05 10:42:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SWISS RECRUITER SP. Z O.O
54 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwajcaria