Praca Dociepleniowiec Szwajcaria

Znaleźliśmy 5 ofert

Fassadenisoleur - Dociepleniowiec

ObowiązkiPraca przy dociepleniach (Wełna/Styropian)Wymaganiadoświadczenie na w.w. stanowiskuznajomość języka niemieckiegow przypadku team ów wymagana znajomość j. niemieckiego u jednej osobyOferujemySzwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczen

2024-04-26 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Lucerna
2 dni temu z jobs.pl

Dociepleniowiec Monter Izolacji Termicznej Szwajcaria

Opis stanowiska:Wykonywanie prac związanych z ocieplaniem budynk ów. Wymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie Prawo jazdy kat. BOferujemy:Stawka 32 - 35 Frank ów Szwajcarskich CHF / godzinę brutto umowę szwajcarską45 godzin

2024-04-17 11:53:55
Szwajcaria
11 dni temu z jobs.pl

DOCIEPLENIOWIEC - Praca w Szwajcarii!

Wymagania - Minimum 3 lata doświadczenia na danym stanowisku - Język niemiecki w stopniu komunikatywnym - Samochód Oferujemy -Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi -Stawka brutto: od 33 do 38 CHF / godz. + di

2024-03-05 10:42:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SWISS RECRUITER SP. Z O.O
54 dni temu z lento.pl

Dociepleniowiec

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko dociepleniowiec. DociepleniowiecObowiązki Wykonywanie, konserwowanie, naprawianie, montowanie różnego rodzaju izolacji Wymagania komunikatywna znajom

2024-04-24 11:00:17
NJU JOB sp. z o.o
4,6
Thun
4 dni temu z gowork.pl

SWISS RECRUITER SP. Z O.O. (KRAZ. 26036)Jesteśmy wiodącą firmą, która prowadzi rekrutacje głównie dla największych Szwajcarskich firm z branży budowlanej, przemysłowej oraz branży technologii informacyjnych (IT). Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio

2024-04-25 11:00:22
Aarau
3 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Szwajcaria