Praca Kafelkarz Holandia

Znaleźliśmy 4 oferty

KAFELKARZ / GLAZURNIK -UMOWA, ZZP, A1 Nowe

Opis stanowiska:Przygotowanie miejsca pracy (wyr ównanie wszelkich nier ówności), dob ór materiału do pracy i przygotowanie materiału, czytanie rysunk ów technicznych, niezależna praca, cięcie materiał ów do pracy. Kładzenie płytek w łazienkach, potr

2024-04-24 11:54:00
Rodzaj pracy: Stała
Holandia
Dzisiaj z jobs.pl

Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Holandia

Opis stanowiska:układanie płytek i paneli podłogowychWymagania:doświadczenieSumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania rob ót.prawo jazdy kat Bjęzyk angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnymOferujemy: · holenderska umowa o

2024-04-17 11:53:55
Holandia
7 dni temu z jobs.pl

Płytkarz / Kafelkarz - Holandia

Opis stanowiska:praca przy kafelkowaniu ścian, podł óg.przygotowywanie powierzchni;Wymagania:doświadczenie na ww. stanowisku;dokładność i precyzja;możliwość pracy w brygadach;przynajmniej podstawowa znajomość angielskiego;Oferujemy:holenderska umowa

2024-04-17 11:53:47
Holandia

Kafelkarz

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko: KafelkarzKAF/NL/2019Obowiązki układanie płytek różnego rodzaju przygotowywanie powierzchni fug

2024-03-05 11:00:26
Euro Labora
2,0
Amsterdam
50 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia