Praca Mechanik naczep Holandia

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik naczep ciężarowych

Opis stanowiska:Diagnostyka i naprawa naczepRemonty, konserwacja podwoziaWymiany eksploatacyjne: oleje, płyny, filtryWymagania:Doświadczenie na samodzielnym stanowisku mechanika pojazd ów samochodowychZnajomość języka angielskiego w stopniu komunikat

2024-05-06 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Venlo
4 dni temu z jobs.pl

Mechanik naczep - z przeszkoleniem

Twój zakres obowiązków, diagnostyka i naprawa układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych, remonty podwozia, usuwanie uszkodzeń burt i plandek, naprawy powypadkowe, przygotowanie do przeglądu technicznego (MOT)..

2024-04-11 15:40:32
PLUSJOB POLAND Sp. z o. o
Venlo, Holandia
29 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Diagnostyka i naprawa naczep, Remonty, konserwacja podwozia, Wymiany eksploatacyjne: oleje, płyny, filtry..

2024-04-10 15:40:50
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Covebo Work Office Sp. z o. o
30 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia