Praca Specjalista Norwegia

Znaleźliśmy 3 oferty

Specjalista ds. Robót Ziemnych i Instalacji Rurociągowych

Opis stanowiska:Montaż system ów odprowadzania w ód lub innych rurociąg ówPrzygotowanie i niwelowanie terenu oraz placu budowyObsługa koparki Od kandydat ów oczekujemy:Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku / stanowiskachZnajomości języka h

2024-04-24 11:53:59
Rodzaj pracy: Stała
Bergen op Zoom
Wczoraj z jobs.pl

Specjalista NDT

Do obowiązków Specjalisty NDT będzie należało: wykonywanie badań nieniszczących metodami: UT-PA (3 osoby) oraz MT, PT, ET (2 osoby) tworzenie raportów

2024-04-05 12:49:24
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
JKL Holding AS
Norwegia
20 dni temu z praca.pl

Specjalista (transport i spedycja w dziale: Szwecja...

Twój zakres obowiązków, Obsługa ładunków całopojazdowych (FTL), Obsługa ładunków drobnicowych i częściowych (LTL), Operacje magazynowe – linia drobnicowa..

2024-04-12 10:40:40
Stark Log Sp. z o.o
13 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Norwegia