Praca Pracownik Produkcji Norwegia

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik produkcji - branża rybna Norwegia

Opis stanowiska:Nowoczesny zakład przetw órstwa łososia poszukuje pracownik ów produkcję. Praca polega na patroszeniu, sortowaniu, pakowaniu łososia.Wymagania:Wymagany język angielski w stopniu podstawowym / komunikatywnym.Doświadczenie pracy na prod

2024-04-24 11:54:00
Vestland (okolice Bergen)
4 dni temu z jobs.pl

Pracownik produkcji w przemyśle rybnym

Twój zakres obowiązków, Sprawianie ryb (patroszenie, filetowanie) oraz pakowanie, Kontrola jakości, Czyszczenie oraz dezynfekcja sprzętu na miejscu pracy..

2024-04-12 10:40:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Safe Bemanning AS
5,0
Bergen, Norwegia
16 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Norwegia