Praca Glazurnik Norwegia

Znaleźliśmy 5 ofert

Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Norwegia

Opis stanowiska:Długotrwała umowa na warunkach norweskichGodziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.Wymagania:znajomość języka angielskiegodoświadczenie w układaniu płytek i paneli podłogowychOferujemy:norweska umowa i pełne świadczenia soc

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Norwegia
2 dni temu z jobs.pl

Glazurnik - Norwegia

Zespół Agencji Rekrutacji Rekruterus: "Od dekady zajmujemy się rekrutacją pracowników do pracy za granicą. Jeśli szukasz ciekawych ofert z branży budowlanej, przemysłowej lub przemysłowo - produkcyjnej - koniecznie sprawdź nasze oferty! Oferujemy leg

2024-03-26 13:18:24
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Agencja Rekrutacji Rekruterus
24 dni temu z lento.pl

Glazurnik / hydraulik do pracy w Norwegii

Norweska firma DYKTIGHANDVERKER.AS poszukuje pracowników do wykonywania kompleksowych remontów łazienek w Norwegii. Jesteśmy jedną z największych firm w rejonie Oslo. W ciągu 18 lat wykonaliśmy ponad 1200 remontów łazienek i ciągle się rozwijamy. Wym

2024-03-13 12:11:39
DYKTIGHANDVERKER AS
37 dni temu z lento.pl

GLAZURNIK

W związku z nowymi projektami budowlanymi na terenie Norwegii, poszukujemy do legalnej pracy na stanowisku: GLAZURNIK G/24Obowiązki prace glazurnicze (ściany, podłogi, tarasy, elewacje, różne formaty) Wymagania doświadczenie w/w pracach umiejętność p

2024-04-12 11:00:19
ES-Perfekt
Stavanger
7 dni temu z gowork.pl

Glazurnik , płytkarz

Nasi stali klienci to powazne firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. Sa nieustannie zainteresowani doswiadczonymi fachowcami. Dla tego tez szukamy utalentowanych plytkarzy, ktorzy chcieli by dolaczyc do naszych druzyn na atrakcyjnych projektach w Trø

2024-01-24 07:00:03
Jobzone Norge AS
Trondheim
86 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Norwegia