Praca Lakiernik Norwegia

Znaleźliśmy 5 ofert

Lakiernik samochodowy - Norwegia/ praca

Norweska Agencja Pracy CBA Fagformidling AS poszukuje: Lakiernik samochodowy do pracy w autoryzowanych serwisach marek tj.: VW Grup, PSA Grup, Renault, Volvo, Fiat, Alfa Romeo, Ford, Citroen, Peugeot, Mazda, Nissan itd. oraz do warsztatów wielomarkow

2024-04-30 15:12:05
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Sezonowa
CBR
4,3
13 dni temu z lento.pl

Lakiernik meblowy Norwegia

Praca w warsztacie stolarskim w okolicach Oslo , Norwegia. Opis stanowiska: -przygotowanie drewna i materiałów drewnopodobnych do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna itp.), -dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powł

2024-05-07 11:52:02
6 dni temu z tarnowiak.pl

Lakiernik samochodowy

Opis zadań:• Praca na warsztacie blacharsko-lakierniczym,• Przygotowanie pojazdu do naprawy, dobór koloru, wygładzanie powierzchni,• Podkładowanie, suszenie, lakierowanie właściwe (z użyciem lakierów wodorozcieńczalnych),• Polerowanie.Wymagania:• Min

2024-04-30 21:25:49
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Adecco Solutions AS
Norwegia
13 dni temu z infopraca.pl

Oferujemy:zatrudnienie na warunkach norweskich - norweska umowa o pracę (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 290 NOK brutto / godzinęzakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcękoszty podr óży do Norwegii pokryte przez Pracodawcę do kwoty 1500

2024-05-08 11:54:10
Różne lokalizacje
5 dni temu z jobs.pl

Malarz samochodowy - lakiernik

Zakres obowiązków:Wykonywanie wszelkich prac związanych z naprawami lakierniczymi pojazdów. Przygotowanie sprzętu lakierniczego, szlifowanie i przygotowanie karoserii, wybieranie, dopasowywanie i mieszanie kolorów, nakładanie powłok gruntujących, głó

2024-05-08 18:41:27
Balder bilskade
Skien, Norwegia
5 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Norwegia