Praca Norwegia Murarz

Znaleźliśmy 3 oferty

Murarz Norwegia

Opis stanowiska:murowanie dom ów z ytong, domy jednorodzinne Miejsce pracy: r óżne lokalizacje min. OsloDługotrwała umowa na warunkach norweskichGodziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.Wymagania: • doświadczenie- Sumienność, profesjonaln

2024-03-07 11:53:58
Rodzaj pracy: Stała
Norwegia
21 dni temu z jobs.pl

Murarz

W Jobzone posłgujemy się językiem polskim ,angielskim i norweskim - język nie jest dla tego absolutnie barierą bys ty, jako murarz/plytkarz mogł aplikować o prace u nas w Trondheim .Poszukiwane sa osoby potrafiace samodzielnie zaplanowac i wykonac zl

2024-03-16 11:00:40
Jobzone Norge AS
Trondheim
12 dni temu z gowork.pl

MURARZ

Firma JOBZONE NORGE AS jest w Norwegii liderem w sektorze usług personalnych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwa

2024-03-12 11:00:34
Gjøvik
16 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Norwegia