Praca Murarz Ukraina

Znaleźliśmy 2 oferty

Zatrudnię murarza z doświadczeniem z Polski lub...

Zatrudnię pracownika budowlanego od zaraz, pracujemy w Stargardzie lub okolicy, gwarantuję dowóz do pracy, odzież roboczą, umowę oraz możliwość wysokich zarobków miesięcznych i możliwość

2024-04-16 12:18:01
5500 - 7000 zł
8 dni temu z olx.pl

Murarz - możliwość zatrudnienia obywateli ukrainy

Zakres obowiązków:Do pracownika należeć będzie głównie murowanie ściań konstrukcyjnych oraz działowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: MURARZ Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę n

2024-04-09 18:41:28
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Konstrukt łukasz kobarynko
15 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukraina