Praca Kierownik Ukraina

Znaleźliśmy 5 ofert

Kierownik Marketingu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - zarządzanie zespołem 3-osobowym; - opracowanie i nadzór działań oraz kampanii marketingowych; - koordynacja budżetu marketingowego; - nadzór nad wydajnością i efektywnością działań marketingowych; - zarządzanie treścią na firmowe

2024-04-08 07:30:13
REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o
10 dni temu z aplikuj.pl

Kierownik Działu Logistyki

Twój zakres obowiązków, Organizacja operacji oraz systemów transportu i magazynowania w celu optymalizacji przepływu towarów, Organizacja i zarządzanie magazynem do przyjmowania i sortowania towarów, Weryfikacja dostaw zamówień do klientów,..

2024-04-15 11:40:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Italmetal Sp. z o.o
4,0
3 dni temu z pracuj.pl

Zastępczyni / Zastępca Kierownika Sklepu

Twój zakres obowiązków, pełnisz obowiązki kierownika sklepu w trakcie jego nieobecności w sklepie,, monitorujesz realizację wskaźników biznesowych,, organizujesz pracę zespołu,, zarządzasz towarem w sklepie,, odpowiadasz za obsługę klientów,..

2024-04-11 00:40:09
ALDI Polska
4,0
7 dni temu z pracuj.pl

Kierownik Zmiany – Shift Supervisor

Twój zakres obowiązków, Bezpośredni nadzór nad procesem produkcji prowadzonym na wydziale wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami, Nadzór nad dokumentacją prowadzonych procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami SZJ, GMP,..

2024-04-05 11:40:40
Steripack Medical Poland Sp. z o.o
3,8
13 dni temu z pracuj.pl

Kierownik magazynu i logistyki

Twój zakres obowiązków, Zapraszamy osobę odpowiedzialną na stanowisko kierownika logistyki wewnętrznej i gospodarki magazynowej., Planowanie i nadzór nad procesami pracy na magazynie,, Administrowanie stanem magazynowym,, Nadzór i zarządzanie..

2024-04-01 21:40:01
FUNDACJA NIEZNISZCZALNA UKRAINA
17 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukraina