Praca Murarz Islandia

Znaleźliśmy 2 oferty

Murarz Tynkarz Islandia

Opis / Obowiązki: Miejsce pracy: Reykjavík - Islandia Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie. Długotrwała umowa o pracę Czas pracy: od poniedziałku do piątku Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny. Do..

2024-04-11 19:15:21
EastGate Recruitment Jakub Wojciechowski
9 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Opis stanowiska:Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiekt ów mieszkalnych i usługowych z pustak ów, cegieł, bloczk ówPrace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie, wykonywanie tynk ówWymagania:Zaw ód murarz udokumentowany świadec

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Islandia
3 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Islandia