Praca Budowlaniec Islandia

Znaleźliśmy 4 oferty

Pracownik budowlany - długoterminowo

Oferujemy:zatrudnienie na warunkach islandzkich - islandzki Pracodawca (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie ok. 448.488 ISK netto (ok. 3.030 EUR*/miesięcznie netto) po odliczeniu koszt ów zakwaterowania, oskładkowaniu oraz opodatkowaniu – przy 1

2024-05-08 11:54:10
Reykjavík i okolice
3 dni temu z jobs.pl

Pracownik budowlany / Pracownik robót ziemnych

Oferujemy:zatrudnienie na warunkach islandzkich - islandzka umowa o pracę (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie ok. 502.352 ISK/miesięcznie netto (ok. 3.371 euro*/miesięcznie netto) przy 173,33 godzinach oraz 50 nadgodzinach po opodatkowaniu, osk

2024-05-06 11:53:57
5 dni temu z jobs.pl

Pracownik Budowlany Islandia

Opis stanowiska:Praca w budownictwie drogowym i mieszkalnymWykonywanie wykop ów budowlanych, row ów, ciąg ów komunikacyjnychInne prace og ólnobudowlaneWymagania:Oferujemy:islandzka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.Wynagrodzenie 2,358 - 2,38

2024-05-06 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
Islandia

Elektryk budowlany @ SILVERHAND

Komunikatywna / dobra znajomość języka angielskiego wykształcenie kierunkowe min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w ciągu ostatnich 10 lat prawo jazdy kat. B zaświadczenie o niekaralności Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym

2024-04-14 07:46:53
SILVERHAND
Reykjavík
27 dni temu z nofluffjobs.com

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Islandia