Praca Monter instalacji sanitarnych Islandia

Znaleźliśmy 2 oferty

Hydraulik Monter Instalacji sanitarnych Islandia

Opis / Obowiązki: Miejsce pracy: Reykjavík - Islandia Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie. Długotrwała umowa o pracę - islandzkie warunki wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego Do głównych zadań osoby..

2024-04-11 19:16:12
EastGate Recruitment
5,0
8 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Opis stanowiska:Miejsce pracy: Reykjav ík - IslandiaPraca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.Długotrwała umowa o pracę - islandzkie warunki Do gł ównych zadań osoby zatrudnionej należy:Instalacja ogrzewania.Instalacje sanitarne

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Islandia
2 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Islandia