Praca Dania Budowlaniec

Znaleźliśmy 5 ofert

STOLARZ BUDOWLANY DO PRACY W DANII POTRZEBNY...

Agencja Pracy Ha-ka Resources (zarejestrowana pod numerem 20497) poszukuje w trybie pilnym STOLARZA BUDOWLANEGO (specjalizującego się w pracach wykończeniowych) do pracy w Danii. Praca w wymiarze: 60 godzin tygodniowo. Kontrakt: OD ZARAZ I DŁUGOTERMI

2023-12-21 07:57:33
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Haka Resources
98 dni temu z lento.pl

STOLARZ BUDOWLANY

Agencja Pracy Ha-ka Resources (zarejestrowana pod numerem 20497) poszukuje w trybie pilnym DWÓCH STOLARZY BUDOWLANYCH do pracy w Danii (w miejscowości Ribe na Jutlandii) Praca w wymiarze: 60 godzin tygodniowo. Kontrakt: OD ZARAZ I NA OK. 3..

2024-02-27 13:10:49
93 - 94 zł
Ribe
30 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Elektryk Budowlany Dania

Opis stanowiska:Montaż instalacji elektrycznych.Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włącznik ów, przełącznik ów elektrycznych). Wymagania: • doświadczenie- Sumienność, profesjonalność, dokładność

2024-03-07 11:53:58
Rodzaj pracy: Stała
Dania
21 dni temu z jobs.pl

Betoniarz/ Zbrojarz / Cieśla budowlany

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy grupy Betoniarzy/zbrojarzy oraz Cieśli budowlanychMiejsce pracy znajduje się w okolicach Kolding.Zapraszamy do złożenia swojego CV poniżej lub o kontakt telefoniczny pod numerem:+4531317388 Betoniarz/ Zbrojarz

2024-03-06 11:00:20
Praca ApS
3,8
Kolding
22 dni temu z gowork.pl

Elektryk Budowlany

Twój zakres obowiązków, Montaż instalacji elektrycznych od podstaw na różnych obiektach farmaceutycznych, Wykonywanie pomiarów elektrycznych, Montaż tras kablowych, Biały montaż..

2024-03-01 13:40:33
Ward Personnel Limited
Dania
27 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dania