Praca Brukarz Dania

Znaleźliśmy 3 oferty

Brukarz Dania

Opis stanowiska:obecnie dla naszego duńskiego klienta poszukujemy brukarzy miejsce pracy: Aarhusukładanie nawierzchni z kostki brukowej lub płyt betonowychWymagania:komunikatywna znajomość języka angielskiegodoświadczeniemile widziany własny samoch ó

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Dania
8 dni temu z jobs.pl

BRUKARZ I PRACOWNIK ROZBIÓRKOWY W JEDNYM

Agencja Pracy Ha-ka Resources (zarejestrowana pod numerem 20497) poszukuje w trybie pilnym BRUKARZY POSIADAJĄCYCH RÓWNIEŻ DOŚWIADCZENIE W PRACACH ROZBIÓRKOWYCH do pracy w Danii (Hjallerup) Praca w wymiarze: 10 godzin dziennie/60 godzin..

2024-02-05 14:48:37
85 - 90 zł
Haka Resources
Hjallerup
80 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Brukarz

Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy brukarzy (chodniki, krawezniki, kostka brukowa, kocie lby) Wymagania: - doświadczenie, - język angielski, Oferujemy: - wypłaty co dwa tygodnie

2024-04-05 10:12:02
Vikar Invest ApS
Dania
20 dni temu z pl.europa.jobs

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dania