Praca Dekarz Dania

Znaleźliśmy 3 oferty

Dekarz do pracy w Danii pilnie poszukiwany

Agencja Pracy Ha-ka Resources (zarejestrowana pod numerem 20497) poszukuje w trybie pilnym DEKARZY do pracy w Danii (miejscowość Vejle) Praca w wymiarze: 10 godzin dziennie/60 godzin tygodniowo (w systemie: 4-5 tygodni pracy, a następnie 10 dni..

2024-04-23 10:04:28
21000 - 22000 zł
Haka Resources
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

DEKARZ DO PRACY W DANII POTRZEBNY! DWA TERMINY!

Agencja Pracy Ha-ka Resources (zarejestrowana pod numerem 20497) poszukuje w trybie pilnym DEKARZY specjalizujących się w kryciu papą termozgrzewalną do pracy w Danii (miejscowość Almind) Praca w wymiarze: 10 godzin dziennie/60 godzin tygodniowo (w s

2024-04-13 11:54:05
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
11 dni temu z lento.pl

Dekarz do Danii - dachy bitumiczne

Opis stanowiska:Montaż, naprawa i konserwacja dach ów z bitumenuRealizowanie projekt ów efektywnie i na najwyższym poziomieWymagania:​Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w dekarstwie z wykorzystaniem bitumenuKomunikatywna znajomość języka angielsk

2024-04-23 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Dania
Wczoraj z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dania