Praca Malarz Dania

Znaleźliśmy 4 oferty

Malarz przemysłowy

Dla naszego klienta poszukujemy malarza przemysłowego do malowania konstrukcji stalowych. Start pracy od zaraz Wymagania: minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku malarz przemysłowy lub pokrewne. komunikatywna znajomość języka angielskiego..

2024-04-12 11:59:50
Dracon ApS
3,4
Gmina Skærbæk
13 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Malarz-piaskarz Nowe

Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy malarz-piaskarz (fasady, beton, cegla)Wymagania:- doświadczenie,- język angielski,Oferujemy:- wypłaty co dwa tygodnie,- duńska umowa o pracę - zorganizo

2024-04-25 10:12:01
Vikar Invest ApS
Dania
Dzisiaj z pl.europa.jobs

Malarz-szpachlarz

Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy malarza-szpachlarzy (malowanie walkiem, agregatem, szpachlowanie) Wymagania: - doświadczenie, - język angielski, Oferujemy: - wypłaty co dwa tygo

2024-04-13 10:12:01
Dania
12 dni temu z pl.europa.jobs

Malarz Przemysłowy piaskarz Dania

Opis stanowiska: malowanie EPPUR200 / 3 (malowanie wysokociśnieniowe i malowanie elektrostatyczne), piaskowanie FeSa2, FeSa2 ½, FeSa3.Śrutowanie z ciśnieniem około 9 bar ów, wymaga wysokiej jakości pracyWymagania:komunikatywna znajomość języka angiel

2024-04-24 11:54:05
Rodzaj pracy: Stała
Dania
Wczoraj z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dania