Praca Prawo jazdy C+E w Komornikach

Znaleźliśmy 4 oferty

Kierowca krajowy kat. C+E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - kierowanie pojazdem ciężarowym, też z przyczepą w ramach odbioru odpadów - dbanie o dobry stan techniczny pojazdu - wypełnianie harmonogramów wywozowych - załadunek i rozładunek odpadów WYMAGANIA: - prawo jazdy kat C lub C+E - za

2024-04-14 15:30:10
SERWIS PERSONALNY POLAND
2 dni temu z aplikuj.pl

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie tras międzynarodowych zgodnie z ustalonym harmonogramem, Dbałość o przewożony towar, Nadzór podczas załadunków i rozładunków, Rozliczanie się z dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych, Dbałość o..

2024-04-12 00:40:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wolter Koops International Logistics sp...
4 dni temu z pracuj.pl

Kierowca C+E

Twój zakres obowiązków, Praca na pojazdach przypisanych do kierowców, Przewóz wyrobów własnych w relacji Polska-Niemcy, Trasy 2 do 4 dni każda..

2024-04-04 17:40:48
SCHWEIKER sp. z o.o
12 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, kierowanie pojazdem ciężarowym, też z przyczepą w ramach odbioru odpadów, dbanie o dobry stan techniczny pojazdu, wypełnianie harmonogramów wywozowych, załadunek i rozładunek odpadów..

2024-03-15 09:40:31
Eko-cuw zarabska spółka komandytowa
32 dni temu z pracuj.pl