Praca Kafelkarz Norwegia

Znaleźliśmy 2 oferty

Kafelkarz Płytkarz Glazurnik Norwegia

Opis stanowiska:Długotrwała umowa na warunkach norweskichGodziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.Wymagania:znajomość języka angielskiegodoświadczenie w układaniu płytek i paneli podłogowychOferujemy:norweska umowa i pełne świadczenia soc

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Norwegia
8 dni temu z jobs.pl

Kafelkarz NORWEGIA

Zespół Agencji Rekrutacji Rekruterus: "Od dekady zajmujemy się rekrutacją pracowników do pracy za granicą. Jeśli szukasz ciekawych ofert z branży budowlanej, przemysłowej lub przemysłowo - produkcyjnej - koniecznie sprawdź nasze oferty! Oferujemy leg

2024-03-14 11:29:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Agencja Rekrutacji Rekruterus
42 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Norwegia