Oferta sponsorowana

Account Manager Litwa, Łotwa, Estonia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Pozyskiwanie nowych Klientów na rynku wschodnim. - Negocjowanie warunków oraz zawieranie umów handlowych. - Analizę rynku, docieranie do klientów i rozpoznawanie ich potrzeb. - Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych z wyk

2024-05-09 15:30:15
Uds spółka akcyjna
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Kierowca

Darbas vairuotojui CE kat. Pervežimu įmonei Kretingoje reikalingas vilkiko vairuotojas darbui su jūriniais konteineriais po Lietuvą, tvarkingi automobiliai, geras laiku mokamas atlyginimas. 70 eu/diena

2024-05-11 10:48:02
Pavėjui
2 dni temu z cargocv.eu

Kierowca transportu krajowego

Reikalingas vairuotojas Vilniuje, darbui po Lietuvą. Krovinių pristatymas Lietuvoje. Pakrovimas Vilniuje , grįžimas i Vilnių kiekvieną dieną. VLN- Utena- VLN Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio! Darbas su C kategorijos sunkvežimiu. Reikalavimas :

2024-05-10 10:48:02
Toptranz
3 dni temu z cargocv.eu

Kierowca busa

Siūlome darbą vairuotojams su B kategorija . Vežti krovinius iš Lietuvos į Europos šalis ir Jungtynę Karalystę. Darbas su tentiniais mikroautobusais. Siuntų ir žmonių nevežame . Reisas užtrunka 7-10 dienų . 60-120 €/d. į rankas

2024-05-09 10:48:03
Pundas
Cała Europa,Litwa,Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii
4 dni temu z cargocv.eu

Vairuotojas CE kat -Dieninis darbas 75 Eur diena Kviečiame atsakingą, pareigingą ir sąžiningą vairuotoją įsilieti į mūsų kolektyvą. Transporto priemonė - Sunkvežimis šaldytuvas su priekaba Darbo pobūdis - Maisto produktų išvežiojimas Lietuvoje Darbo

2024-05-09 10:48:02
Nordekspresas
Litwa,Kowno

Kierowca transportu międzynarodowego

Reikalingas vairuotojas važiuoti su tentine puspriekabe. Savaitgaliai namuose . Kelionių kryptys : pabaltijo šalys, skandinavijos šalys

2024-05-07 10:48:02
Revyda
Skandynawia,Litwa,Łotwa,Estonia,Szkudy
6 dni temu z cargocv.eu

Kierowca

Betonvežio vairuotojo darbas, Vilnius, C kategorija. Darbo pobūdis: -vairavimas ir priežiūra, -smulkių mechaninių gedimų šalinimas. Reikalavimai: -C-kategorija, -atsakingumas, sąžiningumas, -bendras techninis išprusimas. -darbo patirtis būtų privalum

Gena
Litwa,Wilno

Kierowca-spedytor

Ieškomas vairuotojas ekspeditorius darbui su C kategorijos sunkvežimiu. Kroviniai paletiniai mašina su liftu dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio savaitgaliai laisvi Atlyginimas mokamas už darbo dienas

Sanosta
Litwa,Kowno

Siūlome darbą su puspriekabe, refas, paletes arba konteineriai, tik po Lietuva. Grįžimas į Vilnių kiekvieną dieną, mašinoj nemiegam. Reikalavimai: CE kategorija, 95 kodas, tachografo kortele,patirtis su "CE" kategorija, dirbant panašų darbą, butu pri

PROSPERUM

Kierowca cysterny C+E / ADR

Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart Opis stanowiska: Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy). Obowiązki: Transport paliw płynnych Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

2024-03-30 11:15:00
14000 - 20000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
praca.pl

Magazynier - kierowca

Główny cel stanowiska: przyjmowanie dostaw kompletacja zamówień dbałość o porządek na magazynie

2024-04-17 09:58:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SOKOŁÓW S.A
praca.pl
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Litwa

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 443 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy