Praca Kierowca Anglia

Znaleźliśmy 2 oferty

Kierowca Międzynarodowy kółka PL->Anglia Śląsk

AWOS Transport Firma Transportowa AWOS została założona w kwietniu 1989 roku i od początku oferuje usługi spedycyjne oraz logistyczne na terenie całego kraju oraz Europy. Ponad 30-letnie doświ

2024-05-20 12:18:01
12000 - 15000 zł
4 dni temu z olx.pl

Kierowca c+e

Zakres obowiązków:przewóz towarów na terenie Polski Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + EWymagania pożądane: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: Wymagane uprawnienie: prawo jazdy kat C+E, przewóz rzeczy Wynagrodzenie

2024-05-23 18:41:24
do 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
London jerzy usługi transportowe transport...
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Anglia