Praca Francja Kierowca

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

Zbrojarz, oddelegowanie do Francji od 8.04, budowa...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami, - Praca przy budowie linii metra w Grenoble, - Praca na obiektach przemysłowych. WYMAGANIA: - Doświadczenie w pracach zbrojarskich, - Umiejętność czytania rysun

2024-03-26 11:30:16
Pracownicy Budowlani Sp. z o. o
3 dni temu z aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Kierowca transportu międzynarodowego

Poszukujemy do naszego zespołu kierowcy C+E. Umowa o pracę, oferowane wynagrodzenie brutto 8000 - 8500zl. Wolne weekendy w domu. Kółka PL-AT-PL PL-DE-PL PL-FR-PL Premie uznaniowe

2024-03-27 10:48:01
Saso
Francja,Niemcy,Austria
2 dni temu z cargocv.eu

Kierowca busa

Kierowca Busa do 3,5 T - 300 zł / dniówki Opis stanowiska Poszukujemy kierowców do pracy w transporcie międzynarodowym. Oferujemy prace na autach typu bus plandeka 10EP. Od kandydatów wymagamy: - prawo jazdy kat B - doświadczenia minimum 5 miesięcy;

Vectura Cargo
Francja,Belgia,Luksemburg,Holandia,Niemcy

Kierowca Solówki

Мое предложение направлено для водителей с України и Белоруссии. Транспортная компания из Польши ищет водителей с правами категории C для Iveco 7тон для перевозки по ЄС. Основные страны: Германия, Нидерланды, Бельгия, Франция и Польша. Система работы

M T Express Delivery Magdalena Klepacka
Cała Europa,Belgia,Holandia,Niemcy,Francja,Polska

KIEROWCA KAT. C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM MARCOTRANS to firma działająca na rynku transportowym już od 2000 roku. Działamy w obszarze wszystkich krajów EWG, a przede wszystkim specjalizujemy się w transporcie do krajów skandynawskich. Oferujemy

2024-03-23 10:48:01
Marcotrans ITS
pdf.values.regions.benelux,Skandynawia,Francja
6 dni temu z cargocv.eu

Kierowca transportu międzynarodowego na kołach

Reikalingas vairuotojas darbui Lietuva-Prancuzija -Lietuva, ratais baze Kaune atlyginimas laiku viena karta per men. Masinos euro 6 scanios

2024-03-16 10:48:01
Transbigas
Litwa,Francja
13 dni temu z cargocv.eu

KIEROWCA, umowa na czas określony, doświadczenie...

KIEROWCA, umowa na czas określony, doświadczenie, prawo jazdy ka C+E, Kółka Polska/Francja/Polska LEGIONOWO..

2024-03-19 09:45:02
10 dni temu z anonse.com

Kierowca Autobusu

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą polską stronę internetową: https://www.vgbreitenbach.pl Prowadzenie autobusu na liniach, ze sprzedażą biletów. Zakres obowiązków: Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec. Sprzed

2024-02-16 14:40:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Verkehrsgesellschaft Breitenbach mbH & Co...
4,2
42 dni temu z praca.pl

Kierowca kat. C+E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Dbanie o stan techniczny samochodu ciężarowego - Kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą WYMAGANIA: - prawojazdy C+E z aktualnym kodem 95 oraz karta kierowcy - podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - chęc

2024-03-06 15:30:21
RUTOM Cargo GmbH Co. KG
23 dni temu z aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Francja