Praca Kierowca Ingolstadt

Znaleźliśmy 2 oferty

Kierowca C+E z HDS

Opis stanowiska:Załadunek oraz przewożenie stacji transformatorowych rol z kablami itp.Dbanie o stan techniczny samochodu ciężarowegoWspieranie zespołu monter ów przy montażu stacji transformatorowych i ich element ów. Wymagania:Komunikatywna znajomo

2024-05-06 11:53:52
Rodzaj pracy: Stała
Ingolstadt
11 dni temu z jobs.pl

Kierowca autobusu kat. D w Niemczech, bez języka...

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow. Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe.Niemiecka Firma obecnie

2024-05-05 11:00:24
Sanrusen
Ingolstadt
12 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ingolstadt