Praca Mechanik Francja

Znaleźliśmy 5 ofert

Mechanik maszyn rolniczych

Opis stanowiska:mechanik/serwisant traktor ów, kombajn ów i innych maszyn rolniczychutrzymywanie porządku w miejscu pracyWymagania:doświadczenie w naprawie i serwisowaniu maszyn rolniczychdokładność, systematyczność, zaangażowanie, dobra motywacjapra

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Francja
7 dni temu z jobs.pl

Mechanik maszyn rolniczych - Francja

Opis stanowiska:naprawa, wymiana części, konserwacja maszyn rolniczych w pracowni klienta.Wymagania:WYMAGANE doświadczenie w mechanice maszyn rolniczych lub maszyn budowlanych,WYMAGANA komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego,WYMA

2024-04-17 11:53:54
Francja

Mechanik maszyn rolniczych 17 EUR/H - Francja...

Opis stanowiska:naprawa, wymiana części i konserwacja maszyn rolniczych.Wymagania:WYMAGANE doświadczenie na podobnym stanowisku - w mechanice maszyn rolniczych lub maszyn budowlanych,WYMAGANA komunikatywna znajomość języka francuskiego,Mile widziane

2024-04-17 11:53:55
Francja

Mechanik/ Składacz maszyn

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Mechanik/ Monter/składacz Miejsce pracy: Francja, Mauges sur Loire Zakres obowiązków:

2024-03-27 21:27:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
EuropaJob Sp z o. o
Francja
28 dni temu z infopraca.pl

Mechanik - Składacz maszyn

Twój zakres obowiązków, budowa maszyn w warsztacie (montaż, demontaż, renowacja linii produkcyjnych), montaż maszyn (prasa do produkcji pokryw do pojemników, układarka, linia zszywająca), montaż unikalnych i nowatorskich systemów..

2024-04-05 09:40:38
19 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Francja