Praca Pracownik Produkcji Irlandia

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik produkcji okien i drzwi Nowe

Pracownik produkcji okien i drzwiTwój zakres obowiązków Proste prace produkcyjne, Montaż, Kontrola jakości. Wymagania pracodawcy Chęć rozwoju i gotowość do nauki, Doświadczenie w pracy "w ruchu ". Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub

2024-04-29 18:00:01
AA EURO RECRUITMENT POLAND SP Z O O
Ballydesmond
Dzisiaj z gowork.pl

Pracownik produkcji (przetwórstwo mięsa)

Zakres obowiązków:Główne obowiązki:- praca w różnych obszarach fabryki, wsparcie zespołu produkcyjnego,- praca w dynamicznym tempie m.in. przy linii produkcyjnej,- pakowanie mięsa według specyfikacji klienta,- utrzymywanie porządku w magazynie (przes

2024-04-25 18:41:33
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dawn Meats
Grannagh, Waterford, Irlandia
4 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Irlandia