Praca Inżynier Irlandia

Znaleźliśmy 4 oferty

Inżynier meica

Zakres obowiązków:Jako młodszy inżynier MEICA będziesz pracować w ramach naszego multidyscyplinarnego zespołu inżynierów, który będzie realizować projekty wodno - kanalizacyjne od wstępnego projektu, aż po realizację i przekazanie klientowi. Będziesz

2024-04-08 18:41:26
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Glanua
4,8
Loughrea, Irlandia
11 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Inżynier Budowy praca w Irlandii

Inżynier Budowy praca w IrlandiiObowiązki nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych na podstawie wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,kontrolowanie podwykonawców w zak

2024-04-16 11:00:17
Ward Personnel Limited
Cork
3 dni temu z gowork.pl

Inżynier budowy

Zakres obowiązków:Wspomaganie zespołu zarządzającego budową w kontroli poszczególnych etapów projektów budowlanych. Wytyczanie, poziomowanie budynku, kontrola jakości materiałów budowlanych, w tym jakości betonu poprzez pobieranie próbek kostek, bada

2024-04-09 18:41:30
Walls construction limited
Dublin, Irlandia
10 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Inżynier budownictwa

Zakres obowiązków:Praca przy realizacji jedego lub wielu projektów jednocześnie.Znajomość systemu i procedur zarządzania HSQEZastępowanie kierownika projektu w pzypadku nieobecności.Przegląd i nadzór specyfikacji i rysunków projektowych, wdrażanie ro

2024-03-28 18:41:36
Glanua
4,8
22 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Irlandia