Praca Zbrojarz Irlandia

Znaleźliśmy 3 oferty

PRACA W HOLANDII DLA ZBROJARZY

Szukamy zbrojarzy, którzy mają już numer SOFi oraz nadal ważne VCA. Atrakcyjne zarobki. Wypłaty co tydzień. Agencja zapewnia zakwaterowanie, transport do pracy i ubrania robocze. Koordynator Ewa czuwa nad wszystkim. Zadzwoń i się dopytaj +48 608 639

2024-03-09 16:31:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Fix Set Ireland Ltd
53 dni temu z lento.pl

PRACA DLA ZBROJARZY W HOLANDII OD ZARAZ

Szukamy zbrojarzy z Polski, którzy mają już numer SOFi oraz nadal ważne VCA. Agencja zapewnia zakwaterowanie, bliski transport do pracy oraz ubrania robocze. Koordynator Ewa, w kraju czuwa nad wszystkim. Zadzwoń i dopytaj się o szczegóły +48 608 639

2024-03-07 22:48:56
55 dni temu z lento.pl

Zbrojarz Irlandia 25,00€ BRUTTO/H (5130-5616€...

Opis stanowiska: ⇒ ZAROBKI: 25,00 € BRUTTO/H (5130-5616 € BRUTTO/MIES.) (ZOB. DOKŁADNY OPIS) ⇒ KONTRAKT NA OKRES: MIN. 6 MIES. ⇒ ZAKRES PRACY: WYKONYWANIE ZBROJENIA SŁUP ÓW, STROP ÓW, ŚCIAN NA BUDOWIE, ROBOTY BETONIARSKIEWymagania:samodzielność w pra

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Irlandia
14 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Irlandia