Praca Kucharz Irlandia

Znaleźliśmy 3 oferty

Kucharze w hotelach w Irlandii

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184 OPIS STANOWISKA Kuch

2024-04-16 11:36:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Cekal
7 dni temu z lento.pl

Kucharze hotele w Irlandii Nowe PILNE

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184 OPIS STANOWISKA..

2024-04-23 08:21:01
Cekal
Cork
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Kucharz Szef Kuchni Irlandia

Opis stanowiska:przygotowywanie dań - praca w restauracjach i hotelach - r óżne lokalizacje w Irlandiiposzukujemy kandydat ów na takie stanowiska jak:Chef de Partie, Sous Chef i inneWymagania:doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego w st

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Irlandia
6 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Irlandia