Praca Hof

Znaleźliśmy 6 ofert
Promowane (pokaż tylko promowane)
Oferta Wyróżniona

Kucharze hotele w Irlandii Nowe PILNE

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184 OPIS STANOWISKA.

2024-04-28
Cekal
Cork
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle
Logo elektron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

DEKARZ, HOLANDIA

UWAGA !! JEŻELI NIE POSIADASZ DOŚWIADCZENIA JAKO DEKARZ, PROSIMY NIE APLIKOWAĆ NA TO STANOWISKO. Opis Stanowiska: Holenderska firma dekarska poszukuje doświadczonych dekarzy do dołączenia do naszego zespołu. Idealny kandydat powinien posiadać.

2024-04-25
18000 - 23000 zł
bouwwerving
Tilburg
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Recepcjonist(k)a

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Meldowanie i wymeldowywanie Gości zgodnie z procedurami i standardami obowiązującymi w obiekcie • Dbanie o bezpieczeństwo i komfort Gości podczas ich pobytu • Dokonywanie rezerwacji pokoi hotelowych • Udzielanie informacji na tem

2024-02-21 07:30:29
AE FAVORITE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Spawacz MAG / TIG Niemcy - Niemiecka umowa

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej..

2024-04-26 13:14:08
12000 - 14000 zł
Pośrednictwo pracy Elżbieta Soberka
Hof
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Ślusarz Niemcy - Niemiecka umowa

2024-04-26 13:13:50
Hof

Operator Maszyn CNC Niemcy - Niemiecka umowa...

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte..

2024-04-26 13:13:47
Hof

Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech!

Miejsce pracy - okolica Hof / Bayruth - ok. 350 km od Zgorzelca. German Work to niemiecka agencja pracy tymczasowej. Wyróżnia nas unikatowe podejście do pracowników. W naszej bazie znajduje się ponad 12.000 klientów, mamy zatem stały dopływ..

2024-04-24 09:40:54
German Work
Hof
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Blacharz samochodowy - praca w Niemczech

Praca w Niemczech - okolice Hof / Bayruth. Ok 350 km od Zgorzelca. German Work to niemiecka agencja pracy tymczasowej. Wyróżnia nas unikatowe podejście do pracowników. W naszej bazie znajduje się ponad 12.000 klientów, mamy zatem stały dopływ..

2024-04-24 09:40:48
German Work
Hof

LAKIERNIK przemysłowy 3100 Euro netto

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i..

2024-04-27 10:13:18
Agencja Pracy Koncepcja
Hof
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Kelner(k)a

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Serwowanie dań z karty z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Gościa • Pomoc w wyborze pozycji z menu • Przygotowywanie napojów • Przestrzeganie zasad higieny i utrzymanie czystości w restauracji WYMAGANIA: • Doświadczenie n

2024-03-04 11:30:15
aplikuj.pl

Fizjoterapeuta/Masażysta/Ergoterapeuta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie masaży i fizjoterapii z dojazdem do pacjentów Praca w zakładach pracy i placówkach WYMAGANIA: Dobra znajomość języka niemieckiego Państwowe kwalifikacje zawodowe jako fizjoterapeuta lub technik masażysta (dyplom) Znajom

2024-03-15 22:30:16
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Hof