Praca Praca fizyczna w Szczecinie

Znaleźliśmy 4 oferty

NIEMCY. PRACA FIZYCZNA OD ZARAZ. ZAKWATEROWANIE...

NIEMCY. PRACA FIZYCZNA. OD ZARAZ ZAKWATEROWANIE. DOWÓZ. Praca fizyczna na terenie Niemiec dla mężczyzn w wieku 18-50 lat. Żadne doświadczenie oraz znajomość języka nie są wymagane. Są również oferty po 2-3 osoby oraz czasami dla par. Podstawowe oczek

2024-03-22 19:28:06
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Niemiecki
4,7
7 dni temu z lento.pl

Grabarz - pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:- przygotowywanie miejsc pochówku,- prace na cmentarzu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyLiczba wolnych miejsc pr

2024-03-26 18:41:31
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Pracownik fizyczny - praca przy elewacjach

Twój zakres obowiązków, Praca przy elewacjach..

2024-03-20 16:40:34
Rodzaj pracy: Stała
NEWALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
9 dni temu z pracuj.pl

Pomocniczy robotnik budowlany/ stanowisko: pracownik...

Zakres obowiązków:noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gipsi zaprawa murarska;kopanie i wypełnianie do

2024-03-25 18:41:40
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie