Praca Pracownik Fizyczny Czechy

Znaleźliśmy 3 oferty

Pracownik fizyczny / Monter szkła Warszawa Praga...

Praca od zaraz na terenie Warszawskiej Pragi oraz Radomia , z zakwaterowaniem, praca od poniedziałku do piątku, czasem w soboty po 10-11 godzin. Nie potrzebne żadne uprawnienia

2024-04-09 15:12:06
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
CONAN GROUP
2,4
16 dni temu z lento.pl

Pracownik fizyczny - demontaż urządzeń elektrycznych

Zakres obowiązków:- demontaż urządzeń elektrycznych np. komputer, dvd, oprawa oświetleniowa, modem, radio, drukarka Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: dyspozycyjność, " Złota rączka ", chęci do pracy i rozwojuInne wy

2024-04-16 18:41:18
Czech Recykling Artur Czech
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Pracownik fizyczny - Pomocnik magazyniera

Twój zakres obowiązków, Przyjmowanie i rozładunek towarów z dostaw, Pomoc przy kompletowaniu zamówień, Przenoszenie i ustawianie towarów na regałach , Wykonywanie prac porządkowych w magazynie, Pakowanie towarów do wysyłki, Pomoc w przyjmowaniu i..

2024-04-11 15:40:32
Rodzaj pracy: Stała
PPHU MARLIN Izabela Tyzner
14 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Czechy