Praca Mechanik samochodowy Czechy

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

Digital Sales Strategist with Czech / Slovak

Your daily duties as Digital Sales Strategist with Czech / Slovak: Selling Digital products (Google Ads) by providing strategic advice to and working closely with individual and B2B clients (including marketing agencies) to optimize their online adve

2024-04-22 16:00:44
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Arteria G Partner Sp. z o.o
praca.pl
Pozostałe ogłoszenia

Zatrudnię mechanika samochodowego Warszawa Praga

Zatrudnię mechanika samochodowego na bardzo dobrych warunkach finansowych w warsztacie samochodowym specjalizującym się w instalacjach LPG do samochodów oraz w mechanice samochodowej Umowa o pracę inne świadczenia socjalne Miła atmosfera w pracy Dobr

2024-03-02 11:14:17
El-gaz
55 dni temu z lento.pl

Mechanik samochodowy w serwisie BMW

Twój zakres obowiązków, Praca na stanowisku mechanika samochodowego w serwisie aut z grupy BMW w pełnym zakresie usług...

2024-04-18 15:40:35
WILTRONIC sp. z o.o
8 dni temu z pracuj.pl

Elektromechanik - Mechanik samochodowy

Twój zakres obowiązków, ОПЫТ работы с грузовыми автомобилями, Z DOŚWIADCZENIEM w pracy przy samochodach ciężarowych..

2024-04-15 08:40:09
NOSTRADA PL Sp. z o.o
11 dni temu z pracuj.pl

Mechanik Samochodowy - autoryzowany serwis Opel...

Twój zakres obowiązków, Ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu metodami diagnostyki technicznej, Wykonywanie napraw, przeglądów i doposażeń pojazdów mechanicznych, Współpraca z działem magazynu części,..

2024-04-12 10:40:39
MM Cars Group
14 dni temu z pracuj.pl

Mechanik Samochodowy

2024-04-10 10:40:37
16 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, kontrola stanu technicznego pojazdów, okresowa obsługa techniczna pojazdów, kontrola układów pojazdów, diagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy, przeprowadzanie napraw mechanicznych/mechanicznych i..

2024-03-26 14:41:04
Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
31 dni temu z pracuj.pl

Kontroler jakości Czechy Nošovice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - kontrola wizualna komponentów samochodowych, - przygotowanie raportu w formie papierowej. · kontrola wizualna komponentów samochodowych,· przygotowanie raportu w formie papierowej. WYMAGANIA: - gotowość do pracy na terenie Czech

2024-04-25 18:30:17
SGP GROUP
aplikuj.pl

Sales Team Manager with Czech (m/f/d)

Job description: Managing day-to-day operations Ensuring consistent quality and productivity Coaching, shadowing and employee support Support in process development Conducting feedback and conversations with employees Monitoring, reporting and analys

2024-04-22 15:30:53
Competence Call Center member of TELUS International
praca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Czechy