Praca Tokarz Czechy

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

Kontroler jakości Czechy Ostrava

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - kontrola wizualna komponentów samochodowych, - przygotowanie raportu w formie papierowej. WYMAGANIA: - gotowość do pracy na terenie Czech, - gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), - doświadczenie w kontroli

2024-04-25 18:30:17
SGP GROUP
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Operator maszyn CNC (frezer/tokarz) Nowe

Miejsce pracy: Czechy / kilka lokalizacji Zadania: • praca na obrabiarkach CNC (frezarkach lub tokarkach) • korekty programu z panelu maszyny • obserwacja prawidłowości działania maszyny • zgłaszanie ewentualnych usterek • dbanie o stan..

2024-04-26 10:55:56
Link Consulting
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

OPERATOR CNC (Tokarz i Frezer) - CZECHY

Nasz Klient, duża międzynarodowa firma produkcyjna, lider w swojej branży, do działów obróbki mechanicznej metalu (frezowanie i wytaczanie) zatrudni kandydatów na stanowisko: OPERATOR CNC (Tokarze i Frezerzy) Lokalizacja: Czechy / okolice Hradec Kral

2024-04-02 12:56:20
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
24 dni temu z lento.pl

Tokarz, frezer CNC (Czechy)

Dla naszych Klientów, dużych i stabilnych międzynarodowej firm produkcyjnych, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowiska: Tokarz, Frezer CNC Lokalizacja: Czechy Obowiązki: • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego, • p

2024-02-08 14:45:35
Link Consulting Doradztwo Personalne
78 dni temu z lento.pl

Operator CNC (Tokarz i Frezer)

Miejsce pracy: okolice Usti nad Orlici / Czechy Wymagania: • doświadczenie na stanowisku Operatora CNC w pracy na tokarkach lub frezarkach • mile widziane doświadczenie w pracy na sterownikach Haidenhain • znajomość czytania i rozumienia rysunku..

2024-04-02 12:59:00
Ostrawa
24 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Tokarz

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie szeroko rozumianych prac tokarskich (toczenie tulei, pierścieni, wałków, korpusów, stożków, gwintowanie zewnętrzne i wewnętrzne, itp.), Wykonywanie pomocniczych przyrządów tokarskich, Wykonywanie drobnych prac..

2024-04-22 11:40:41
PIT-RADWAR S.A
4,3
4 dni temu z pracuj.pl

Operator CNC (Tokarz / Frezer)

Operator CNC (Tokarz / Frezer)Twój zakres obowiązków wykonywanie detali na maszynach obróbczych (stal, aluminium) korekty programu z panelu maszyny kontrola wykonanych detali za pomaca narzędzi pomiarowych dbanie o stan techniczny maszyny i porządek

2024-03-07 11:00:44
Marek Borek Buisness Link Consulting
okolice Usti nad Orlici
50 dni temu z gowork.pl

Kontroler jakości Czechy Nošovice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - kontrola wizualna komponentów samochodowych, - przygotowanie raportu w formie papierowej. · kontrola wizualna komponentów samochodowych,· przygotowanie raportu w formie papierowej. WYMAGANIA: - gotowość do pracy na terenie Czech

SGP GROUP
aplikuj.pl

SAP FI/CO Consultant with Czech - Remote @ Link...

Bachelor's degree in Finance, Accounting, Information Technology, or a related field. Proven experience as an SAP Consultant specializing in FICO. In-depth knowledge of SAP FICO functionalities, configurations, and integration points. Strong understa

2024-04-18 13:27:28
Link Group
nofluffjobs.com

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Czechy