Ciekawa praca. Stanowiska dla Kobiet i Mężczyzn

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
POSZUKIWANI PRACOWNICY!!!
ZATRUDNIAMY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ.

Pracownik Serwisu:

Zakres prac na stanowisku:
• Diagnozuje usterki w procesie napraw sprzętu elektronicznego
• Weryfikuje stan wizualny sprzętu elektronicznego
• Jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy

Wymagania wobec kandydata:
• Zdolności manualne
• Sumienność
• Dokładność
• Umiejętność pracy w zespole
• Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
• Podstawowa znajomość obsługi komputera

Na powyższe stanowisko zapewniamy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie (3300 zł brutto) oraz system premiowy
• Dofinansowanie do stołówki pracowniczej (posiłek za 3 zł)
• Możliwość skorzystania z siłowni
• Wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
• Pracę siedzącą w niedużych zespołach

Tworzymy zgrany zespół, stawiamy na dokładność, zaangażowanie i profesjonalizm.

Prosimy do CV dołączyć klauzulę do celów rekrutacyjnych.

Podobne oferty pracy:

OPERATOR LINII GALWANICZNEJ Nowe

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 13 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Dla naszego klie

2022-11-26 06:59:44
Flame Employment Polska sp. z o.o
Dzisiaj z gowork.pl

Mechanik Utrzymania Ruchu Nowe

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej f

Operator wózka widłowego (nr 4491)

Zakres obowiązków:Operator wózka widłowegoUmowa o pracę lub umowa zlecenie Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Konserwacja wózków jezdniowych podnośnikowych z mechaniczn

2022-11-25 18:41:14
FHU HYWO Iwona Hyska
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Elektryk

Twój zakres obowiązków, Montaż instalacji i urządzeń elektrycznych,, wykonywanie pomiarów elektrycznych ( pomiary ochrony przeciwporażeniowej, rezystancji izolacji, elektronarzędzi, uziomów) oraz sporządzanie protokołów z pomiarów,, przegląd,..

2022-11-25 18:40:14
Komunalne przedsiębiorstwo energetyki cieplnej...
Wczoraj z pracuj.pl

Operator Maszyn CNC Niemcy - Niemiecka umowa...

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte..

2022-11-25 13:52:07
Pośrednictwo pracy Elżbieta Soberka
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Mechanik - Monter podwozia

Opis stanowiska Montaż części oraz zespołów przy użyciu narzędzi pneumatycznych, elektrycznych oraz ręcznych. Montaż instalacji hydraulicznej, pneumatycznej, wentylacyjnej, paliwowej. Kontrola wizualna montowanych części oraz zespołów. Przeprowadzeni

2022-11-25 13:40:47
ARP E-VEHICLES sp. z o.o
4,8
Wczoraj z praca.pl

Drukarz offsetowy

Twój zakres obowiązków, Obsługa 8-kolorowych offsetowych maszyn drukarskich (Rapida), Przezbrajanie maszyn, Zapewnienie jakości produktu końcowego zgodnie z oczekiwanym standardem, Wykonywanie wszelkich prac zgodnie z dokumentacją zleceń,..

2022-11-25 13:40:13
MMP Premium Polska Sp z.o.o

Pracownik Produkcji

2022-11-25 12:37:23
Manpower Group Poland
Wczoraj z pracazarogiem.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA