Inwork SP Z O. O.

10 ocen
Samatix
06 luty 2023 10:27
Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą InWork. Świetny kontakt, negocjacje w miłej i profesjonalnej atmosferze - POLECAMY!
pokaż więcej...
sbro56
10 styczeń 2023 17:28
Błąd za błędem w ogłoszeniu o pracę, wstyd coś takiego czytać co dopiero przesyłać swoje dane na takie ogłoszenie, dla Waszej świadomości:

czas teraźniejszy:

- (ty) rozładowujesz

- (ty) załadowujesz

- przesortujesz - takie słowo nie istnieje!

poprawna forma to:

- (ty) sortujesz albo (ty) będziesz sortował

kupcie sobie słowniki, polecam ;)
pokaż więcej...
Wiktoria Grabowska
24 październik 2022 20:19
Bardzo polecam, rzetelna i uczciwa firma na poziomie
pokaż więcej...
Natalia Dydak
20 październik 2022 16:05
Bardzo polecam tą firmę, mogłam iść do pracy z dnia na dzień. Bardzo pomocni pracownicy i super kontakt :)
pokaż więcej...
Marcin Warat
20 październik 2022 11:33
No niewiem, ja pracowałem pod Panią rekrutor s. z inworka i świetnie się z nią dogadywaliśmy. Rzetelna osoba, która dba o pracownika i zawsze można się z nią dogadać. Serdecznie polecam. !!!!
pokaż więcej...
Justyna
19 październik 2022 13:20
Polecam firme Inwork, szybko i sprawnie dostałam prace która mogłam rozpocząć już następnego dnia. Mam kontakt z Panią rekruter, która zawsze jest do dyspozycji.

Pomocna i fajna firma. Szybka i sprawna rozmowa rekrutacyjna.
pokaż więcej...
Angelika
18 październik 2022 14:46
Polecam to miejsce każdemu, kto aktualnie szuka pracy. InWork to firma rzetelna, z profesjonalnym podejściem do klienta. Pani rekruter pomogła mi przejść przez cały proces rekrutacji, za co jestem ogromnie wdzięczna! Serdecznie polecam :)
pokaż więcej...
Agnieszka Nowak
17 październik 2022 14:06
W czasie gdy potrzebowałam stabilnej pracy dodatkowej, uzyskałam ją praktycznie od ręki! jako student stawka brutto równała się stawce netto, dzięki czemu sporo wpadło do kieszeni. Panie z Agencji InWork bardzo pomocne, miłe - szybko rozwiążą każdy problem. Co do wypowiedzenia, to również bez żadnych komplikacji - zgłosiłam wcześniej jak każdy przyzwoity człowiek powinien i miło zakończyłam współpracę. Umowa bardzo zrozumiała. Można na nich liczyć w sytuacjach kryzysowych. Gorąco polecam!
pokaż więcej...
Michał Płotka
21 wrzesień 2022 19:20
Pracowałem przez 1,5 roku w DPD na magazynie. Stanowczo odradzam tą agencję. Wypłaty są wypłacane albo o 50 zł za mało lub o 50zł za dużo. Nie mam pojęcia skąd się to bierze.Co chwilę to inna Pani dzwoni z biuro Inwork i informuje,że zaświadczenie o statusie studenta trzeba dostarczać co miesiąc, jeszcze inna co pół roku,a kolejno jeszcze inna raz na rok. Można całkiem zgłupieć . W umowie jest zawarte 2 tygodniowe wypowiedzenie ,gdzie się z czymś takim pierwszy raz się spotykam jeśli mowa o zleceniu. Brak jakiegokolwiek zainteresowania odnośnie jak się pracuje itp. Dużym plusem są wypłaty,które są zawsze wypłacane na czas, a nawet z dużym wyprzedzeniem. Drugi i ostatnim plusem jest przyzwoita stawka h.
pokaż więcej...
P
26 sierpień 2022 22:24
Tragedia, jeśli szukacie pracy to nie przez tą firmę, oferty pracy to akwizycja, chodzenie po domach z perfumami, netia, sprzedaż prądu itd. Opowiadaja ze maja oferty pracy w biurze a pozniej idziecie w teren i pukacie do drzwi. Pomijaja ze osoby tam pracujace sa niemile i aroganckie. Szabujcie swój czas.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Inwork SP Z O. O.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwork SP Z O. O.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości