Arche Consulting

20 ocen
Wojciech Stasiak
07 sierpień 2023 22:17
pokaż więcej...
ádám for
04 sierpień 2023 16:08
Arche i ich pracownica Natalia Dziwińska skontaktowali się ze mną w sprawie możliwości w Krakowie. Była niezwykle profesjonalna i pomocna podczas całego procesu, bez względu na to, jakie miałam pytania lub wątpliwości, zawsze mogłam się z nią skontaktować, a ona była więcej niż pomocna, aby udzielić mi wszelkich informacji, których potrzebuję :) 5 gwiazdek!
pokaż więcej...
Agnieszka Rząsa
13 lipiec 2023 18:38
pokaż więcej...
Aleksandra W
13 lipiec 2023 16:20
Polecam !
pokaż więcej...
grzegorz pucia
11 lipiec 2023 11:18
Pełen profesjonalizm ze strony firmy w całym procesie rekrutacji a przede wszystkim kontakt i zaangażowanie pani Alicji Soch na bardzo wysokim poziomie!
pokaż więcej...
Aleksandra Schuster
15 maj 2023 14:34
Nigdy więcej.Pierwsze wrażenie i początkowe etapy rekrutacji - super, idealnie, pełna opieka. Proces rekrutacji trwał dość długo - ok. 2 miesiące.

Po pierwszej rozmowie Pan z agencji powiedział, że jednak nie otwierają takiego zespołu - co nie było w żadnym stopniu prawdą i nie trzeba było wiele wysiłku żeby to zweryfikować. Później byłam przerzucana z projektu na projekt z zapewnieniem od strony agencji, ze ta kolejna rozmowa to już „napewno tylko formalność”, „na następnej rozmowie na 90% będzie już oferta, ale to taka informacja „spod stołu””. I kontakt się urwał, po raz pierwszy zadzwoniła do mnie firma aby podziękować za rekrutację, ale wybrali kogoś z większym doświadczeniem.Podsumowując: same kłamstwa i robienie złudnej nadziei.Kiedy chciałam wyjaśnić sytuacje i zapytać o prawdziwy feedback, miałam problem z dodzwonieniem się. Kiedy się udało, Pan powiedział, że musi to znaleźć i do mnie oddzwoni. Za niedługo minie tydzień, a telefonu nadal nie było.Nie polecam, nigdy więcej.Może komuś odpowiada ukrywanie prawdy i mało konkretów, ale jeśli nie to trzymajcie się z daleka.
pokaż więcej...
Marta
11 maj 2023 14:19
Rekrutacja przebiegła szybko i sprawnie. Proces rekrutacyjny był przejrzysty.
pokaż więcej...
d1sc0d4nc3r
29 kwiecień 2023 14:37
Artur to bardzo miła, profesjonalna i pomocna osoba. Pomógł mi dostać zatrudnienie i zawsze byliśmy w kontakcie, nawet po procesie. Jeszcze raz bardzo dziękuję Arturowi, naprawdę doceniam twoją pomoc!
pokaż więcej...
Monika 908
28 kwiecień 2023 00:02
Z wielkim entuzjazmem pragnę wyrazić swoją wdzięczność dla Pana Artura Nycza za fachowe zaangażowane oraz podejście do mojego procesu rekrutacyjnego. Chociaż ostatecznie podjęłam decyzję o wyborze innej oferty pracy, nie mogłam pozostawić tego faktu bez echa i chciałabym wyrazić moją opinię. W porównaniu do innych rozmów kwalifikacyjnych, ta przeprowadzona przez Pana Artura była niezwykle wysokiej jakości. Jego profesjonalizm i fachowa wiedza przejawiały się w samym przebiegu rozmowy oraz w pytaniach, w tym weryfikacji mojego języka angielskiego. Ponadto, zostałam dokładnie poinformowana o ofertach pracy, a także otrzymałam cenną pomoc przy wypełnianiu skomplikowanego formularza aplikacyjnego dla potencjalnego pracodawcy. Z całego serca polecam Pana Artura wszystkim osobom, które pragną skutecznie szukać pracy, gdyż jego umiejętności rekrutacyjne są wyjątkowe i wyróżniają go w branży.
pokaż więcej...
Dariusz Walczak
25 kwiecień 2023 13:18
pokaż więcej...
TheRillke
11 luty 2023 10:18
Svitlana Iakovenko była bardzo profesjonalna i wspierała przez cały proces rekrutacji. Odpowiadała na wszystkie moje pytania i była cały czas w kontakcie. Dziękuję!
pokaż więcej...
Ala
02 luty 2023 21:28
Chciałabym serdecznie podziękować Panu Remigiuszowi za fachowe zaangażowanie w moim procesie rekrutacyjnym dzięki któremu dostałam dobrą pracę w krótkim okresie czasu. Współpraca z firma Arche, a szczególnie z Panem Remigiuszem Gruszką to czysta przyjemność. Szczerze polecam Pana Remigiusza wszystkim osobom poszukującym pracy.
pokaż więcej...
Marek Saikowski
31 styczeń 2023 19:37
Wykonali świetną robotę, pomogli we wszystkim i byli tam za każdym razem, gdy ich potrzebujesz. Pracowałam z Anią - brawo dla tej wspaniałej Pani, która się mną zaopiekowała. Profesjonalne podejście, gotowość do pomocy - nic dodać.
pokaż więcej...
Jack
17 styczeń 2023 13:36
W Agencji Arche Consulting aplikowałem na konkretne stanowisko. Kontakt nastapił w tym samym dniu. Pan Artur przedstawił wszystkie dostępne stanowiska pod kątem mojego CV w tej firmie. W bardzo krótkim czasie nastąpił kontakt z firmą zatrudniającą i po po sprawnym procesie rekrutacyjnym szybko otrzymałem propozycję zatrudnienia. Należy podkreślić że pan Artur interesował się przebiegiem całości oraz informował o kolejnych etapach rekrutacji. W sposób profesjonalny informował o detalach oferty i sposobie przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. W efekcie, w krótkim czasie udało mi się rozpocząć pracę. Serdecznie dziękuję i polecam!
pokaż więcej...
Asia
03 styczeń 2023 17:47
pokaż więcej...
Bartek Bednarski
04 listopad 2022 16:36
Bardzo wysoko oceniam proces rekrutacyjny. Panią Alicję Sochę cechuje profesjonalne, rzetelne, a jednocześnie bardzo uprzejme podejście do kandydata. Serdecznie wszystkim polecam!
pokaż więcej...
Katarzyna
06 październik 2022 21:16
Polecam! Szybki i miły kontakt z Panem Mateuszem, a proces rekrutacyjny bardzo sprawny. W ciągu miesiąca dostałam ofertę pracy. Dziękuję!
pokaż więcej...
Sese ncja
27 wrzesień 2022 17:48
W procesie rekrutacyjnym trafiłam pod skrzydła Pana Kamila. Rzadko w dzisiejszych czasach można trafić na tak konkretnego rekrutera. Przejrzysty i szybki kontakt, przekazana garść najcenniejszych informacji o firmie do której udało mi siędocelowo dostać oraz mega sympatyczne i ciepłe podejście do drugiej osoby. Od nawiązania kontaktu z Panem Kamilem minął zaledwie tydzień, a ja już jestem w posiadaniu oferty pracy. Z całego serducha polecam :)

Natalia Arcimowicz
pokaż więcej...
Piotr Cebula
25 lipiec 2022 13:44
Dzięki firmie Arche Consulting udało mi się znaleźć nową pracę. Szybko i sprawnie przeprowadzona rekrutacja. Szczególnie wdzięczny jestem panu Przemysławowi, który trzymał rękę na pulsie w trakcie procesu rekrutacji. Polecam!
pokaż więcej...
390caroline
06 czerwiec 2022 10:45
Bardzo rzetelna pomoc w znalezieniu wymarzonej pracy. Pani Patrycja na każdym etapie od początku współpracy utrzymywała stały kontakt, pomogła znaleźć najlepsze, najbardziej dopasowane oferty a następnie bezstresowo przeprowadziła przez proces rekrutacji. na każdym etapie interesowala się i służyła wsparciem i pomocą. Gorąco polecam :)
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Arche Consulting

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arche Consulting
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości