Praca Zwickau

Znaleźliśmy 5 ofert

SPAWACZ, operator robota spawalniczego blisko...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i..

2024-04-22 09:35:44
Agencja Pracy Koncepcja
Zwickau
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

SPAWACZ / OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO branża...

2024-04-22 09:40:38
Koncepcja Agencja Pracy
Zwickau

OPERATOR MASZYN CNC FREZARKI / GIĘTRKI / TOKARKI...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm..

2024-04-22 09:36:21
Zwickau

Elektryk/Pomocnik Elektryka

ANT Personalservice Gmbh obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk/Pomocnik Elektryka Miejsce pracy: Niemcy WYMAGANIA: Doświadczenie na w/w stanowisku Mile widziana znajomość j. niemieckiego Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny..

2024-04-17 12:11:07
ANT Personalservice GmbH
Zwickau
6 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pracownik kuchni

Zakres obowiązków:Poszukujemy rzetelnego pracownika kuchni do kręgielni w Zwickau.Do Twoich zadań należeć będzie przygotowywanie posiłków (a la carte). Wymagania:Wymagania konieczne: Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - pocz

2023-12-30 18:40:56
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Paradise island gbr
Zwickau, Niemcy
115 dni temu z Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zwickau